O nas

Gabinet istnieje od 1953 roku. Jest praktyką rodzinną. Już trzecie pokolenia kształci się w tym kierunku. Od tego czasu wiele zmieniło się w zakresie nauk medycznych, również w stomatologii.

Nie poprzestaliśmy na wiedzy zdobytej na początku drogi zawodowej. Wciąż udoskonalamy nasze umiejętności i korzystamy z nowych zdobyczy w dziedzinie stomatologii. Przez wiele lat byliśmy asystentami Pomorskiej Akademii Medycznej, dziś Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczestniczymy w kursach i szkoleniach doskonalących zawodowo, śledzimy nowości za pomocą pism stomatologicznych oraz wymieniamy przestarzały sprzęt.

Długoletnie doświadczenie sprawia, że w zakresie stomatologii, a szczególnie wybranych przez nas specjalności – protetyki i ortodoncji, jesteśmy ekspertami! Jesteśmy specjalistami godnymi zaufania.

W naszych gabinetach stomatologicznych w Szczecinie i Pyrzycach stosujemy leczenie protetyczne, periodontologiczne, chirurgiczne, profilaktyczne, ortodontyczne i zachowawcze.

W naszych gabinetach stomatologicznych w Szczecinie i Pyrzycach korygujemy również wady zgryzu, zakładamy aparaty ortodontyczne i stosujemy leczenie retencyjne.

o nas 1